O firmie

Firma FOXAN zajmuje się sprzedażą, importem oraz serwisowaniem traktorów i innych maszyn rolniczych.

Firma istnieje na rynku od 1994 roku, a importem maszyn zajmuje się od roku 2006.

Właścicielem przedsiębiorstwa jest Zbigniew Andrzej Lis. Z wykształcenia technik- mechanik, aktualnie zajmujący się prowadzeniem firmy Foxan oraz własnego gospodarstwa rolnego.

Firma Foxan gwarantuje Państwu najwyższą jakość, niezawodność i rzetelność.

Tym, co wyróżnia naszą firmę od innych firm zajmujących się sprzedażą maszyn, jest to, że dzięki użytkowaniu maszyn w gospodarstwie, posiadamy nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz również praktyczną.Dlatego też jesteśmy w stanie służyć Państwu fachową pomocą i doradztwem, popartym doświadczeniem, w zakresie właściwego wyboru i zakupu maszyn.

Maszyny w naszej ofercie są maszynami importowanymi.

Współpracujemy na stałe z firmami zachodnimi o dobrej renomie, dzięki czemu sprowadzony sprzęt rolniczy jest w bardzo dobrym stanie technicznym i charakteryzuje się niskim stopniem wyeksploatowania.

Dodatkowym gwarantem jakości jest fakt, iż każda, sprowadzona przez nas maszyna podlega dokładnemu badaniu technicznemu w punkcie serwisowym firmy, gdzie ostatecznie eliminuje się ewentualne usterki.

W przypadku zaistnienia takiej konieczności oferujemy również serwis u klienta.

W ofercie mamy maszyny najlepszych marek, takich jak: John Deere, Case, Fendt, Valtra, Renault i inne. Importujemy również maszyny na życzenie klienta, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dzięki długotrwałej współpracy z kontrahentami z zagranicy możemy zaoferować klientowi naprawdę konkurencyjne ceny na sprowadzane przez nas maszyny.

Szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty firmy mogą Państwo znaleźć na stronie OLX